Hakkımızda Araçlar Transfer Otel Bölge İletişim
Alış Bilgileri
Dönüş Bilgileri
Fiyat Hesapla
+90 242 463 10 13
+90 553 409 01 26

KİRALAMA ŞARTLARI

 

EHLİYET VE YAŞ
Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 20 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. 
KİRALAMA SÜRESİ
En az 3 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.
FİYATLAR
Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir. Port bagaj istek üzerine günlüğü 4 Euro′ ye kiralanabilir. 48 saat önceden bildirmek şartıyla çocuk koltuğu kiralanabilir, bebek koltuğu ücreti günlük 3 Euro′dur. 
ÖDEME VE DEPOZİT
Araç tesliminde nakit veya Kredi Kartı ile toplam kira bedeli tahsil edilir. 
Geçerli pasaport ve uçuş bilgileri alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Sadece Istanbul icin 200 Euro depozito veya kredi karti silip depozito olarak alınır. Pasaportun olmaması durumunda son çalıştığınız iş yerinizi adresiniz ile birlikte belgelemeniz gerekmektedir.
SİGORTA
Tüm araçlarımız 2015-2016-2017 model olup  kaskoludur.
Sitemizde belirtilen fiyatlara Kasko ücreti dahildir. 
TESLİM VE BIRAKMA
Yaptığınız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması durumunda rezervasyon formunuzda belirttiğiniz yerde ve zamanda ELLA Rent A Car sizi karşılamak ve aracı teslim etmek mecburiyetindedir.
ELLA Rent A Car bürolarının bulunduğu yerlerde teslim bırakma ücretsizdir. Bu kentlerde teslim bırakma, önceden haber vermek koşulu ile; otel, işyeri, gar, liman vb. yerlere yapılabilir. ELLA Rent A Car bürolarının bulunmadığı Şehirlerdeki araç teslim ve iadelerinde ek masraf olarak teslim ücreti uygulanır. 
TRAFİK CEZALARI
Trafik cezaları kiralayana aittir.
Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz. ELLACAR TURİZM TİC. LTD. ŞTİ.
Güzelyurt Mah. Lara Cad. No:161/5
Aksu / ANTALYA / TÜRKİYE
Tel : +90 242 463 10 13
Fax : +90 242 463 10 13
E-posta : ellarentacar@hotmail.com
© 2006 www.ellacarrental.com